قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط عمومی

 • وب‌سایت safarking طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند. خدمات و محتـوای عرضه شده توسط وب‌سـایت safarking جهت استـفاده‌ در این وب‌سـایت تولید می‌شوند.
 • هر گونه استفـاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت safarking و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت.
 • اطلاعات شخصی کـاربران در safarking کاملاً محرمانه اسـت. safarking تـمام تـلاش خود را برای محـافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند. لـذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهـت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سـایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سایت safarking اطلاع دهد.
 • تنها دارنده نام کاربری و رمز عبور، مشتری است. مسئولیت استفاده و حفاظت از رمز عبور و نام کاربری به عهده ی مشتری بوده و نیز هرگونه دریافت سفارش خدمات و پشتیبانی از طریق آن نام کاربری و رمز عبور صورت میگیرد.
 • کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.
 • کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغـییر در مشـخصـات فردی خود را در اسـرع وقت در وب‌سایت safarking اصلاح نماید. در غیر این‌صـورت این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبـال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.
 • وب‌سایت safarking درخواست سفر مشتری مشتمل بر شرایط و چگونگی رفت و آمد، نیاز به ویزا و بیمه و سایر شرایط سفر، بهره گیری از تور و شرایط برگزاری تور، شرایط اقامتی و مدت و توضیحات آن ، برنامه های تفریحی و سایر مسائل سفر را اخذ نموده و با رضایت کامل وی در اختیار سرویس دهنده ها مشتمل بر آژانسهای رسمی داخلی و خارجی، شرکتهای مختلف گردشگری، تورلیدرها و سایر برگزار کننده های سفر قرار می دهد تا در صورت آمادگی به ارائه بسته خدمات سفر مطابق و یا مشابه با درخواست مشتری، پیشنهادات مالی و شرایط برگزاری تور خود را به مشتری ارائه دهند.
 • بر اساس مدل کسب و کار تعریف شده توسط وب سایت safarking که در واقع یک لیستی از تقاضای مشتریان و معرفی سرویس دهندگان سفر به مشتریان می باشد، هیچ گونه مسولیت ناشی از ارائه سرویس مشتمل بر کیفیت یا قیمت یا هر گونه سوء استفاده احتمالی توسط مشتری و یا سرویس دهنده به عهده این سایت نبوده و این سایت صرفاً فرایند معرفی طرفین تقاضا و عرضه سرویس را به عهده دارد و صحت سنجی مجموع مسائل قانونی و کیفیت و تنوع و راستی آزمایی و قیمت و .... به عهده هر کدام از طرفین می باشد . کاربران با افتتاح حساب در این سایت و پذیرش این مقررات، به صراحت هرگونه صحت سنجی و بررسی میدانی و کتابخانه ای شرایط طرف دیگر را به عهده گرفته و هرگونه مسوولیت را از وب سایت safarking و شرکتهای مالک و پشتیبان آن به طور کامل رفع می نمایند و حق هرگونه شکایت و اقامه دعوا را نیز از خود در هر گونه محکمه و یا ادارات دولتی و خصوصی سلب و ساقط می نمایند.
 • هرگونه سوء استفاده از نام safarking، سایت اینتـرنتی safarking، مکاتبه از طرف safarking و یا استـفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجـاد نمـاید ممنوع بوده از طـریق شـکایت به مـراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.
 • وب‌سایت safarking اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری خارج از مدل تجاری شرح داده شده برای مشتریان (مسافران و سرویس دهنده ها) به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
 • هرگونه استخراج و استفاده از اطلاعات و نتایج جستجوی پروازها و قطارها در سایت safarking، شامل نام ایـرلاین‌ها، شماره و نوع و ساعت و قیمت پروازها و قطارها یا اطلاعات مربوط به مقایسه یا خرید، به هر طریق اعم از استـخراج دستی، ربات، کراولر و غیره، و انتشار آن به هر شکل اعم ارائه روی صفحات وب، شبکه‌های اجتماعی، پیام‌رسان‌های موبایلی، رسانه‌های چاپی و دیجیتال و غیره، بدون اجازه‌ی کتبی از مدیریت safarking ممنوع است و پیگرد قانونی را به دنبال خواهد داشت.
 • هرگونه استخراج و استفاده از اطلاعات و نتایج جستجوی پروازها و قطارها در سایت safarking، شامل نام ایـرلاین‌ها، شماره و نوع و ساعت و قیمت پروازها و قطارها یا اطلاعات مربوط به مقایسه یا خرید، به هر طریق اعم از استـخراج دستی، ربات، کراولر و غیره، و انتشار آن به هر شکل اعم ارائه روی صفحات وب، شبکه‌های اجتماعی، پیام‌رسان‌های موبایلی، رسانه‌های چاپی و دیجیتال و غیره، بدون اجازه‌ی کتبی از مدیریت safarking ممنوع است و پیگرد قانونی را به دنبال خواهد داشت.
 • کاربران این سایت نسبت به ارائه امتیاز و کامنت در رابطه با سایر کاربران (مسافران و سرویس دهنده ها) کاملاً جانب اخلاق و انصاف را رعایت خواهند نمود و مسوولیت حقوقی و کیفری اظهارات خود را به عهده خواهند گرفت و در این رابطه هیچگونه مسوولیتی متوجه وب سایت safarking نخواهد بود. در صورت مشاهده هرگونه بی انصافی یا بی اخلاقی یا توضیحات خلاف قانون و عرف، مدیریت سایت اجازه حذف و تعدیل و یا اصلاح توضیحات کاربران را خواهد داشت .